داربست مثلثی | داربست مدولار مثلثی – اسکافلد شورینگ | عمران صنعت

0

داربست مثلثی از فریم هایی مثلثی که بصورت نر و ماده به یکدیگر متصل میشود تشکیل شده اند. برای کفراژبندی دال های بتنی تکراری، سقف های وسیع و سنگین مخصوصا در ارتفاعات بالا مانند پل ها میتوان از داربست مثلثی استفاده کرد. نصب داربست مثلثی بدون نیاز به آموزش خاص و توسط کارگر ساده امکان پذیر است فقط در زمان نصب باید توجه داشته باشید که زمین کاملا سفت باشد تا هنگام بتن ریزی پایه داربست به زمین فرو نرود. در صورتی نصب داربست مثلثی هنگامی که زمین سفت نباشد و امکان فرو رفتن پایه ها وجود داشته باشد میتوان در زیر پایه های این نوع داربست تخته زیرپایی قرار داد و اطمینان بیشتری حاصل نمود و برای باز کردن آن بعد از بتن ریزی باید ارتفاع سر جک را با شل کردن مهره آن تا اندازه معین کم کرد.

داربست مدولار مثلثی

داربست مثلثی یکی از انواع داربست های مدولار می باشد. تولید داربست مثلثی در سه تیپ 5/0 ، 75/0 و 1 متری انجام میگیرد که با قرار دادن سر جک های قابل تنظیم در قسمت بالای این داربست ها برای هر ارتفاعی قابل تنظیم است. در زمان خرید داربست مثلثی یا همان اسکافلد مثلثی به استاندارد بودن فریم ها توجه داشته باشید. همچنین دقت کنید به هیچ وجه این داربست تولید شده با لوله درز دار را خرید نکنید. این نوع داربست ها توان باربری بسیار پایینی دارند و امکان فروریزی آنها هنگام بتن ریزی بسار بالاست. یکی از عمده تولیدات شرکت عمران صنعت تولید اسکافلد مدولار مثلثی استاندارد می باشد. از جمله مزیت این نوع داربست این است که یک باکس آن به تنهایی دارای استحکام زیادی بوده و میتوان از آن برای اجرای سازه های با مساحت کم استفاده کرد.

فروش اسکافلد شورینگ

این داربست در بازار با نام داربست شورینگ نیز شناخته می شود. ساخت داربست مثلثی توسط اجزایی مانند فریم که در اندازه های 50 ، 75 و 100 سانتیمتری می باشد ، کفشک ، مهار افقی و مایل ، پین ، سرجک قابل رگلاژ انجام می گیرد. قیمت داربست مثلثی معمولا با توجه به کیفیت آن و همچنین آکبند و یا دست دوم بودن آن متفاوت است. عمران صنعت این افتخار را دارد که داربست مثلثی نو را با قیمت بسیار مناسب تر در اختیار مشتریان خود قرار دهد. از دیگر امکانات عمران صنعت پایا ارائه داربست مثلثی دست دوم می باشد که شما می توانید این اطمینان را داشته باشید که کیفیت این داربست نیز بسیار بالا بوده و در مقابل هرگونه حوادث طبیعی و غیر طبیعی هرگز مقاومت و دوام خود را از دست نخواهد داد.

لطفا به این مطلب رای دهید

96%

96%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.6

  • امتیاز کاربران (2 رای)

    10

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید