داربست ماتریس | داربست مدولار ماتریسی – پله پیش ساخته | عمران صنعت

0

داربست ماتریس از پیشرفته ترین انواع داربست ها بوده و در اجرای دال، تیرهای سنگین و نماسازی تا ارتفاع 100 متر قابل استفاده میباشد و چناچه عضو قائم در فواصل یک متری مهار گردد، داربست ماتریسی بیش از 4 تن باربری خواهد داشت. عضو قائم داربست ماتریس در طول های 1 ، 1/5 ، 2 ، 3 و 4 متری تولید و در هر اختلاف ترازی قابل استفاده می باشد. داربست های ماتریس از پایه ها و مهارهای چکشی‌، بریس‌ ها و عناصر مایل لوله ای، شاسی‌ های اصلی پلکان و پلیت‌ های پاگرد ساخته شده و با اتصالات ثابت و متحرک‌، در محل پروژه نصب شده و در هر ارتفاعی امنیت جانی استفاده کنندگان را تامین می‌سازد. نصب داربست ماتریس در کارگاه و تعبیه آن توسط نیروی متخصص انجام میپذیرد. عمران صنعت پایا داربست ماتریس نو را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به فروش می رساند.

داربست مدولار ماتریسی

این نوع داربست دارای کف، دریچه برای تردد به طبقات مختلف و همچنین جان پناه می باشد. کارگران به راحتی و بدون تهدید هیچ گونه خطر جانی، عملیات نماسازی را توسط داربست ماتریس انجام می دهند. اسکافلد ماتریسی از لحاظ ارتفاعی محدودیتی ندارد و در هر ارتفاعی امنیت جانی استفاده کنندگان تامین می گردد. اجزای داربست با توجه به نوع محصولات تولید کنندگان آن میتوانند متفاوت باشد. از دیگر خدمات عمران صنعت پایا فروش داربست ماتریس دست دوم می باشد. البته کیفیت و دوام این داربست آکبند بالاتر از دست دوم می باشد که این موضوع بستگی به شرکت فروشنده دارد، اما شما می توانید با قیمتی پایین تر از این محصول استفاده کنید. در ادامه این مطلب قصد داریم به شما کاربران درباره اسکافلد پیش ساخته ( پله پیش ساخته یا داربست پله ای ) توضیح مختصری بدهیم.

اسکافلد پیش ساخته

پله پیش ساخته در نماسازی ساختمان های بلند و مرتفع برای دسترسی آسان و همچنین داشتن ایمنی در کار استفاده میگردد. داربست پله ای در ساخت و اجرای فضاهای بزرگ استفاده می شود. ساخت داربست ماتریس در مرمت و بازسازی معماری بناهای قدیمی و باستانی مورد استفاده قرار میگیرد. از دیگر مزایای سیستم مدرن پله داربستی پیش ساخته، اشغال کردن کمتر محیط نسبت به داربست سنتی میباشد. با زیاد شدن ارتفاع برای جلوگیری از سرازیر و وارونه شدن پله ها افزایش تعداد پایه های داربست پله ای ضرورت دارد همچنین شما کاربران میتوانید اجاره داربست ماتریس خود را از عمران صنعت بخواهید زیرا که فروش داربست ماتریس و تولید داربست ماتریس بصورت تخصصی از خدمات اصلی شرکت عمران صنعت پایا می باشد. قیمت داربست ماتریس در این شرکت برای شما کاربران گرامی بسیار نازل و مقرون بصرفه خواهد بود.

لطفا به این مطلب رای دهید

98%

98%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.8

  • امتیاز کاربران (2 رای)

    10

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید