داربست چکشی | داربست مدولار چکشی – اسکافلد ستاره ای | عمران صنعت

0

داربست چکشی از یکی از انواع داربست ها میباشد که استفاده از آن علاوه بر آسان شدن عملیات ساخت و ساز موجب بالا رفتن بازدهی کارها نیز می شود. این نوع داربست دارای پایه های افقی مستحکم می باشد که ساخت داربست چکشی بر اساس اندازه های مختلفی صورت میگیرد و با توجه به نوع استفاده انتخاب می شوند. از مزیت های این داربست میتوان به راحتی نصب داربست چکشی و همچنین قابل استفاده برای ارتفاع های بسیار بلند اشاره کرد. کاملا مشخص است که مقاومت و استحکام داربست چکشی نو به مراتب بیشتر از داربست چکشی دست دوم می باشد. با توجه به تغییر قیمت داربست چکشی در بازار شما می توانید این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از عمران صنعت پایا تهیه کنید.

داربست مدولار چکشی

داربست چکشی از پایه های قائم و مهارهای افقی در اندازه های متفاوتی تشکیل شده است. پایه های این نوع داربست در طول های 0/5 ، 1 ، 1/5 ، 2 ، 2/5 و 3 متر تولید میشوند. اسکافلد چکشی به دلیل نداشتن ميله های مايل در نماکاری ساختمان کاربرد فراوانی داشته و همچنین فروش داربست چکشی به عنوان کارآمدترین اسکافلد مدولار در کشور، صنعتی پويا به شمار می آید. در این نوع داربست با افزايش يا کاهش پايه های عمودی و مهارهای افقی میتوان آن را برای ارتفاعات مختلف، کاربردهای گوناگون مانند اجرای دال های بتنی، تراز کردن زيرسازی، مونتاژ قالب فلزی، قالب برداری و غیره و تحمل بارهای متفاوت تنظيم کرد. پايه های عمودی و مهارهای افقی در این داربست با ضربه چکش به قفل کن به يکديگر متصل و يا از هم جدا می شوند.

فروش اسکافلد ستاره ای

سیستم داربست ستاره ای برای زیر سازی سقف ها میتواند مورد استفاده قرار گیرد. قفل کن سیستم داربست چکشی توسط پین هایی که روی مهارهای افقی می باشد انجام می گیرد. توان باربری این داربست 7 تن در متر مربع می باشد و از عضوهای عمودی ، مهارهای افقی ، کفشک قابل رگلاژ و پیج تنظیم تشکیل شده است. داربست ستاره ای وسیله ای بسیار سریع و اقتصادی می باشد و همچنین تولید داربست چکشی به دقیق تر شدن کفراژبندی زیر سقف، دال بتنی و داربست نمای ساختمان کمک زیادی کرده است. این سیستم برای ارتفاع های مختلف با شکل های خاص مورد استفاده قرار می گیرد و حتی قابلیت این را دارد که با داربست سنتی ترکیب شود. عمران صنعت اجاره داربست و ارائه داربست دست دوم به مشتریان با نازلترین قیمت آماده خدمت رسانی به شما میباشد.

لطفا به این مطلب رای دهید

95%

95%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.5

  • امتیاز کاربران (2 رای)

    10

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید