داربست کاپلاک | داربست مدولار کاپلاک – اسکافلد فنجانی | عمران صنعت

0

داربست کاپلاک پرکاربردترین داربست مورد استفاده در دنیا می باشد. این نوع داربست میتواند برای طیف وسیعی از سازه ها و پروژه ها مثل برج های پلکانی، سازه های داربست دایره ای، سازه های دسترسی و حمایتی و سازه هایی نظیر این ها مورد استفاده قرار می گیرد. تولید داربست کاپلاک بر اساس استانداردهای کیفی و محاسبات جهانی صورت میگیرد. در مرکز سیستم داربست کاپلاک قطعه ای برای قفل کردن داربست وجود دارد که این قطعه به صورت مطمئن، ایمن و در یک نقطه، چهار مهار افقی را بر روی پایه عمودی با ضربه چکش قفل می کند. در این صورت در این داربست ها هیچ نیازی به گیره و یا پیچ و مهره نمی باشد. شرکت عمران صنعت پایا با فروش داربست کاپلاک به شما عزیزان و همچنین اجاره داربست کاپلاک خدمات خود را به شما ارائه میدهد.

داربست مدولار کاپلاک

ساخت داربست کاپلاک بر اساس و مقیاس مرحله بعدی بالا رفتن به طور اتوماتیک به صورت مربع و افقی ساخته می شود. به دلیل وجود نداشتن اجزای شکننده در این نوع داربست مدولار بسیار قوی و کار کردن با آن آسان می باشد. بهترین نوع پوشش برای ساخت داربست پوشش گوانیزه می باشد که باعث طول عمر بیشتر و جابجایی راحت تر این داربست مدولار می شود. همچنین استفاده از پوشش گوانیزه برای این داربست باعث بیشتر شدن ایمنی در کار می شود و جلوی آسیب خوردگی را می گیرد. داربست کاپلاک تا ارتفاع 130 متر قابل نصب و استفاده می باشد و طیف گسترده ای از اجزا و متعلقات این داربست مدولار اجازه می دهد تا بتوانید از تخته های سنتی نیز استفاده شود. در ادامه مطلب شرکت عمران صنعت پایا شما را با اسکافلد فنجانی یا همان اسکافلد کاپلاک نیز آشنا خواهد کرد.

فروش اسکافلد فنجانی

اسکافلد فنجانی جزو وسایل لازم برای انجام پروژه های عمرانی که در ارتفاع باید انجام شود بسیار مناسب است. داربست فنجانی از لحاظ استحکام بسیار موثر و مفیدتر از جک های ساده و صلیبی میباشد. نصب داربست کاپلاک یا فنجانی و استفاده از آن بدون حضور متخصص میسر میباشد. استفاده از اسکافلد فنجانی سرعت اجرای پروژه را بالا می برد. داربست کاپلاک دست دوم نیز مانند داربست کاپلاک نو دارای کیفیت بالایی می باشد هرچند قیمت داربست کاپلاک آکبند و دست دوم متفاوت است اما کیفیت داربست یا این اسکافلد تا حد بسیار زیادی به شرکتی که آن را ارائه می دهد نیز بستگی دارد. شرکت عمران صنعت پایا یکی از شرکت های ارائه دهنده انواع تجهیزات لازم برای ساخت و ساز به ویژه اسکافلد کاپلاک یا داربست مدولار فنجانی با قیمت های بسیار مناسب می باشد.

لطفا به این مطلب رای دهید

97%

97%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.7

  • امتیاز کاربران (2 رای)

    10

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید