درباره ما – About Us | عمران صنعت پایا

درباره عمران صنعت پایا بیشتر بدانید

عمران صنعت پایا با گردهم آوردن پرسنل ماهر و متعهد، فعالیت خود را در عرصه تولید قالب های بتن ، جک و داربست های مدولار و تجهیزات قالب بندی با پشتوانه بیش از ده سال فعالیت سازنده در عرصه عمران و تولید میهن پهناورمان آغاز نموده، و پس از سالها تلاش مثمر و چشمگیر با یک مجموعه صنعتی پیشرفته تولید روزانه خود را منطبق بر استانداردهای لازم و دارای ویژگیهای منحصر بفرد کیفی و فنی به اقصی نقاط کشور و بزرگترین و حساسترین پروژه های زیربنایی بطور مستقیم و یا از طریق نمایندگان و عاملین مجاز فروش، عرضه می نماید. اکنون مجموعه عمران صنعت پایا با راه اندازی واحدهای مکمل کارشناسی و طراحی و بهره گیری از نیروهای کارامد و متخصص و اختیار کردن ماشین آلات سنگین و پیشرفته توانسته است بخش تولید ادوات حجیم، قالب های غیر مدولار و ابزار سازه های خاص بتنی را توسعه دهد.

از دیگر تولیدات گروه عمران صنعت پایا ساخت قالب های بتن میباشد. قالب های بتن به قالب هایی گفته می شود که بطور موقت یا دائم به درون آنها بتن یا مواد مشابه دیگر ریخته می شود که گروه عمران صنعت با تولید قالب های فلزی بتن ، بسته به شرایط محیطی و موارد استفاده مختلف از این قالب آن را تولید و به بازار عرضه میدارد. قالب های بتن عمران صنعت همگی توسط دستگاه های مدرن و بروز دنیا تولید و ساخته شده و توسط نیروی متخصص و حرفه ای در برابر سرما و گرما و رطوبت مورد آزمایش قرار گرفته و تست های فشار و مقاومت بر روی آنها انجام گرفته سپس وارد مرحله عرضه و توزیع به مشتریان در سراسر نقاط میهن عزیزمان توسط نمایندگی های مجاز فروش میشوند تا از نظر کیفیت رضایت خاطر مشتریان و هم میهنان عزیزمان را فراهم آورد.

داربست یک سازه فلزی است که از تولیدات عمران صنعت در زمینه داربست های مدولار میتوان به داربست چکشی ، ماتریسی ، مثلثی و کاپلاک اشاره کرد. لوله های فولادی ، بست های فلزی ، مغزی ، کفشک یا پایه فولادی ، لنگر یا مهاربند داربست پیچی ، چرخ های فولادی ، آچار دو سر رینگ ، کروم وانادیم استاندارد ، گونیا ، تراز ، شیلنگ تراز و شاقول ، طناب ایمنی ، کمربند ایمنی و کفش مخصوص و شبکه های توری حفاظتی ابزار و تجهیزات مورد نیاز جهت ساخت داربست میباشند که عمران صنعت با استفاده از بهترین متدها ، بهترین و مجرب ترین استادکاران و با کیفیت ترین ابزارها در ساخت انواع مختلف داربست مطابق با آخرین استانداردهای جهانی این محصولات را ساخته و توسط عاملین مجاز خود به اقصی نقاط کشور توزیع و عرضه می دارد.

تجهیزات قالب بندی نظیر براکت ، بلت مهاری ، جک سقفی ، سکوی بتن ریزی ، کلمس ، گوه های نر و ماده فولادی ، گیره های قالب بندی ، مهره بلت و … نیز در خط تولید عمران صنعت با بهترین کیفیت شده و به شما مشتریان عرضه می شود. رعایت نکات اجرایی، نگهداری، کیفیت، بهینه سازی و بکارگیری بهترین نوع قالب و هماهنگ با نوع پروژه از برجسته ترین ویژگی های عمران صنعت جهت ساخت تجهیزات قالب بندی میباشد. در انتها بایستی تاکید داشت که گروه تولیدی عمران صنعت با داشتن مدیریتی مجرب و مشتری مدار همواره سعی داشته تا در طول این سالها علاوه بر بهره گیری از علوم فنی و آخرین تکنولوژی های روز دنیا؛ نظرات کارشناسانه و حرفه ای مشتریان را نیز پذیرا بوده و در جهت بهبود کیفیت و ارتقاء تولیدات بکار گیرد تا رضایت مشتریان عزیز را همچون گذشته در استفاده از تولیدات خود بدست آورد.

تماس بگیرید